מסלולי לימוד
LIVE
Facebook instagram Twitter

שנה ב' תשפ"ב נכנסים לאולפן ומשדרים בפעם הראשונה!

אפרת בבג'ני והילה גבאי

מצב טיסה

אתם מאוד רוצים לטוס אך מצב הקורונה שמשתנה מדי יום מקשה לעקוב מה הדרישות בכל מדינה. בדיקות קורונה, וכמה זמן בידוד נדרש בחזרה מכל מדינה- אודיה מרגלית עם ההנחיות ליעדים שהכי שווה לטוס אליהם וגם מה מזג האוויר הצפוי לכם בטיול.

ברצלונה, ברלין, פריז ואיטליה- יהודה ויצמן עושה סקירה על המסעדות והאוכל הקולינרי הכשר באירופה, המקומות המומלצים והנוחים להגעה, ואל תדאגו, לא השארנו אתכם בלי המלצות לדוכני הקינוחים. תתכוננו לזלול!

טיולים באירופה לא יהיו אותו דבר בלי המלון המושלם, המיקום הנגיש והמיטה הנוחה. יעל אגאי מביאה לנו את המלונות המומלצים בעלות ההיסטוריה וגם הדירות שניתן להשכיר באירופה שקרובות לפארק ויקלו לכם את האווירה המשפחתית.

אטרקציות לכל המשפחה שיסגרו לכם פינה בטיול שלכם- אגם פלאביצ'ה בקרואטיה, מסלול אופניים בשוויץ, מסלול חבלים וטיפוס באלפיים הצרפתים, וגם פארק שעשועים בצפון איטליה שאסור לכם לפספס.

טיולים לאירופה עם ילדים כבר לא חייבים להיות רק בקיץ. אם חשבתם שאטרקציות לילדים זה עניין נדיר, חנה ולצר תעזור לכם בעניין הזה. פסטיבל שוקולד שכל כך אהוב על ילדים באיטליה, מוזיאון שעווה בפריז וגם אמנות לנפש שתמצאו באמסטרדם.

לאחר הפסקה של שנה בגלל הקורונה הפסטיבלים הגדולים באירופה חוזרים ובגדול. הפסטיבל שמסמל את סוף הקיץ, הפסטיבל הגדול ביותר באירופה וגם הרנסאנס בפנים. ובונוס נוסף- פסטיבל שתוכלו לקחת גם את הילדים. רוצו להזמין כרטיסים מראש!