מסלולי לימוד
LIVE
Facebook instagram Twitter

שנה א' - בחזית העשייה

סטודנטים שנה א'

טיפים לנקיונות, לסטודנט העובד, לאיך להיות כנים ולהראות ברשתות מי אנחנו באמת וגם- מה שפת הגוף שלנו אומרת עלינו?

שם התכנית: דרוש סטודנט

סטודנט יקר, האם חשבת לעבוד במהלך התואר? ואם כן, מה הסיבות שלך לכך? האם סטודנטים עובדים בשביל הפרנסה או בשביל ניסיון מקצועי? והאם ידעתם שמכירות ושירות זהו הענף הנפוץ ביותר בקרב סטודנטים? יהוידע יואלי ונתן גולדשטיין עם הטיפים הכי בטוחים לסטודנט המתחיל!

מפיק השידור: רענן אלבוס

טכנאי השידור: דוד צ'רישב

שם התכנית: טיפ-טופ!

נשואים לא נשואים? סטודנטים או לא? ממש לא משנה באיזה מצב אתם נמצאים בחיים= פסח אוטוטו פה וזה הזמן לתת לכם את הטיפים הכי שווים לניקיונות פסח! מתי מומלץ להתחיל לנקות ומהי הדרך היעילה ביותר? אור ויידנבאום, שלי זימרמן וזיו לוי בטיפים על איך לחלק את מטלות הבית לקראת פסח, מהתנור ועד החמץ שיש בחריצים! והכי חשוב- לא לשכוח ללוות את הניקיונות במוזיקה טובה ובוויבים טובים- שיהיה חג שמח😉

מפיקת השידור: מעיין גבע

טכנאית השידור: הילה פקלירו

שם התכנית: לדבר עם הגוף

לדבר הגוף, עם הידיים, עם העיניים- אילו מסרים אנחנו מעבירים באמצעות הגוף שלנו? איך נדע שמישהו משקר? טל אלינס, עפרי בצלאל ובת-שיר איבינדר בטיפים שיעזרו לכם להתנהל בצורה טובה בראיונות עבודה ואפילו לזהות האם מישהו בקטע שלכם בדייטים!  

טכנאית השידור: הדר פריש

מפיקת השידור: סיגל דנון

שם התכנית: ללא פילטר

האם חשבתם פעם איזה כיף זה לפתוח את היום ללא פילטרים? או לחיות את החיים בכללי בלי פילטרים? אורית יוסף ואלינה גלוברמן  בביקורת על הרשתות החברתיות, על השקר שסובב סביבנו וההשפעות השונות. איך נהיה כנים יותר כדי שיקבלו אותנו כמו שאנחנו? הצטרפו לשידור!

טכנאית השידור: תהילה אשתה

מפיקת השידור: נל ליברמן