מסלולי לימוד
LIVE
Facebook instagram Twitter

שנה א' - בחזית העשייה

סטודנטים שנה א' לתקשורת

SWIPE

נל ליברמן ואלינה גלוברמן בתכנית על אפליקציות ההיכרויות, כל האמת בפרצוף, כל מה שלא ידעתם וכל מה שצריך לדעת על האפליקציות האלה! למה אלינה אמרה שעולם הדייטים לא בשבילה? "את מכירה רופא שיניים טוב כי נפלה לי הלסת מלראות אותך", עם כמה אנשים אתם מדברים באפליקציות? ואיך נדע לברור ולבחור? כל התשובות בתכנית הבאה!

כתבת השטח תהילה אשתה מצטרפת לשידור והשדרניות שלנו מסבירות לה איך מוצאים אהבה, אבל היא בעצם נשואה! 50% מהאנשים שענו על הסקר בכלל לא נמצאים באפליקציה! האם זה הגיוני? האם להיות באפליקציות זה מביך? 70% מאמינים שאפשר להגיע לקשר ארוך טווח דרך האפליקציה, ואפילו גם להתחתן דרכה!

עוד בתכנית, ראיון מרתק עם לי תום דותן- יועצת הדייטים של אפליקציית ההיכרויות אוקיופיד. בתוך יועצת זוגית לרווקים ורווקות מה הדבר הראשון שהיא מייעצת? " הדבר הראשון שצריך להגדיר זה את מי אתם מחפשים? להגדיר לעצמכם, ברגע שאנחנו יודעים למי אנחנו מכוונים הדרך להשיג אותם הרבה יותר פשוטה". מהם שלושת הדברים שאנשים שמחפשים אהבה באפליקציות צריכים לזכור? "חשוב לזכור למי אתה מדבר? אם דיברנו על למי אנחנו מדברים צריך להבין שיש כמה רבדים, רובד התמונות... את יכולה לשים תמונה טובה אבל תמונה טובה זאת לא תמונה שאת יפה בה, אנשים עושים פחות לייק לתמונות מקצועיות בסטודיו, פחות פנפון. המטרה היא ליצור חיבור רגשי באמצעות התמונה שמספרת עלייך משהו". לראיון המלא:  

מה סטודנטים ברחבי האוניברסיטה חושבים על אפליקציות הכרויות ועל דייטים בכללי? האם יש להם אפליקציות היכרויות? האם הם חושבים שאפשר למצוא אהבה דרך אפליקציות ההיכרויות ואילו סיפורים הזויים היו להם?

"שמאלה ימינה, שמאלה ימינה..." ומה זה סוויפ? כל התשובות:

מפיקה: אורית יוסף

טכנאית שידור: עפרי בצלאל

כתבת שטח: תהילה אשתה