מסלולי לימוד
LIVE
Facebook instagram Twitter

שנה א' - בחזית העשייה

סטודנטים שנה א' לתקשורת

היעד הבא

הדר פריש חזרה עם המון חוויות טובות מלונדון לאחר שהיא טסה לשם בפעם הראשונה, אז היום בתכנית כפי שהבנתם- חופשות! הדר ועפרי בצלאל יעלו נושאים שלא תמיד נחמד לנו להיזכר בהם כמו- האם אתם אוהבים לארוז מזוודות? זה החלק הכי מעצבן בחופשות. וגם מה הלוז עם אבידת מזוודות בזמן האחרון? אנשים מאבדים את המזוודות, ישנו מחסור בעובדים, אחרי הקורונה יש ביקוש שיא לטיסות. בעבר היו 20 מזוודות שלא הגיעו ליעד והיום 400 מזוודות ביום שלא מגיעות!

עוד בתכנית, סיגל דנון כתבת השטח בדקה עם הסטודנטים באריאל כמה יוצא להם לנפוש באמת בזמן הלימודים? והאם ברשתות החברתיות הכל ורוד וזוהר כמו שמראים? אז הנתונים המפתיעים מגלים שכמעט 40% מהסטודנטים מוכנים להוציא בין 3,000-5,000 ₪ על חופשה בחו"ל, זה המון או שנשאיר את השיפוט לכם? וגם, 3 נשאלים מתוך כמעט 50 ענו שהם היו מוכנים לצאת לחופשת אקסטרים, בעצם הרוב המוחלט זה בטן גב וטיולים בטבע! ומה עתידו של סוכן הנסיעות? האם מזמינים דרך סוכנים או עצמאית?

כדי לעזור לנו עם השאלות האלו יצטרף לתכנית לראיון אילן ארנון – עורך נופש ותיירות במאקו, שיספר מהחוויות האישיות שלו על היעד האחרון שטס אליו- שייט בברצלונה- קרוז. איך היה להיות בחו"ל בזמן הקורונה ולראות עולם ריק? "העולם שלי הוא להתעסק בתיירות, בקורונה זה היה מאתגר כי זה בקושי התאפשר" מה הטיפים שלו לחופשה מושלמת בלי 'לקרוע את הכיס'? "דבר ראשון לבחור את היעד שאתם טסים אליו, תמיד יש יעדים זולים, יש יעדים שנראים מוזרים לטוס אליהם אבל צריך לתת להם צ'אנס, את האחרים, אלה שחברות הלואו קוסט מגיעות אליהם, לא להוסיף מזוודה יכול להוזיל את העלות.. " לראיון המלא:

סיגל דנון יצאה לבדוק עם הסטודנטים באוניברסיטת אריאל מהי חופשת החלומות ויעד החלומות, ועם תקציב לאן? "לסיני אין תקציב!" מה הפדיחות שהיו להם בחו"ל? כמו ליפול למיל בספינה ועוד!  

כל הטיפים והיעדים הכי שווים לסטודנטים, בתכנית הבאה:

מפיקה: בת שיר איבינדר

טכנאית שידור: טל אלינס

כתבת שטח: סיגל דנון