מסלולי לימוד
LIVE
Facebook instagram Twitter

שנה א' - בחזית העשייה

סטודנטים שנה א' לתקשורת

שנה א' 2021

קורונה או לא קורונה, הסטודנטים של שנה א' יצאו מהזום ונכנסו לאולפן עם תכניות חוצות מדיה, מגוונות, מקוריות ומחדשות!
אז קבלו טעימה קטנה מהתכנים המרתקים שלא כדאי לכם לפספס! 🤩🎉

שם התכנית: אביב הגיע פסח בא

אלישי פריד ורון חייא מתרגשים לחזור לאוניברסיטה ולראות אנשים במציאות ולכבוד חג הפסח הקרב ובא החליטו להמליץ לנו על מקומות ששווה לבלות בהם את חול המועד. בין היתר: ביקור בגב ילק שבמצפה רמון, העלאת המודעות לזיהום הזפת ולניקיון חופים ואיך לא- אוכל! מסעדות מומלצות וכשרות שאפשר לסעוד בהן. הצטרפו אליהם!

טכנאי השידור: דניס הודורבסקי.

מפיקת השידור: אודיה מרגלית.


שם התכנית:
Insta-Tip

"תוכן, תוכן ועוד תוכן". יובל הררי ואפרת עזרי על עולם הרשתות החברתיות בכלל ועל האינסטגרם בפרט. הן יספרו לנו על סיירת חרם שהוקמה במטרה לסייע לילדים שעוברים בריונות וחרם ברשת, על טיפים איך לתחזק את דף האינסטגרם, ובין היתר על כוכבות האינסטגרם, דנה זרמון ודנית גרינברג- על השת"פים והתחרויות שלהן.

טכנאית השידור: הדר דניס.

מפיקת השידור: ספיר תשלה.

שם התכנית: הצד השני מהצד השני

אודליה טויטו ושירה גוטמן על הצד היפה, הנשים! אבל.. מזווית קצת שונה. הן לא ידברו איתנו על כמה יום האישה חשוב, אלא על למה צריך אותו בכלל ומה המשמעות שלו? על אפליה מתקנת ועל רצח נשים בחברה הישראלית, על החפצה ועל מתנות שלא חשבתם עליהן לכבוד יום האישה!  

טכנאית השידור: נעם וינברג.

מפיקת השידור: שקד ביטון.

שם התכנית: מגלים את הנגב

קלקידן אזמראו ויהודה ויצמן מגלים לנו את הנגב מחדש עם שלושה טיפים על מקומות שאפשר לבלות בהם גם בחופשת הפסח הקרובה וגם באופן כללי כשיוצאים לטייל בנגב. בין המקומות: "אוכל על גלגלים" שאפשר למצוא שם מאכלי בשר, דגים ואוכל צמחוני. פארק ויטמין שיא שיש בו פעילויות ODT, מגוון פעילות מגבשת לכל המשפחה ולכל הגילאים ואם כבר נסעתם כל כך רחוק, מגיע לכם לילה מפנק בנחל חוורים שבשדה בוקר!

מפיק השידור: יהונתן בר סלע.

שם התכנית: טיפים לדייט מוצלח

הגיע הזמן לדבר על אהבה ועל מה שמעניין באמת. האם אתם חולמים על אהבה ומתקשים ממש למצוא את האחד/ת? חברים שלכם כבר אומרים לכם בואו תרשמו לאתרי היכרויות? איך מתכוננים לדייט, וכשהדייט סוף סוף מגיע, איך שוברים את הקרח ולאן יוצאים? סלומה ומושיקו מתרגשים שהקורונה לאט לאט דועכת ושמקומות הבילוי נפתחים ונותנים לנו כמה טיפים לדייטים מוצלחים.

טכנאית השידור: ספיר רון.

מפיק השידור: אלכס יאזוק.

עורכת: אוריה ג'רבי.