מסלולי לימוד
LIVE
Facebook instagram Twitter

שנה א' - בחזית העשייה

סטודנטים שנה א' לתקשורת

שנה א' חוזרים ל'פרונט'

הסטודנטים שלנו חזרו לאוניברסיטה וישר נכנסו לאולפנים בכל הכוח עם תכניות מגוונות ומחדשות בנושאים הכי חמים! 

שם התכנית: החופש הגנוז

טל יוסלוביץ' ואיציק אייזנבאך קצת ממורמרים שהקורונה קטעה את הטיול הגדול שלהם חארי הצבא, אבל היי, יחד עם הלימודים חוזר גם כמעט כל עולם התרבות והפנאי. אם הלימודים יוצרים תחושת מחנק, עייפות ודיכאון, יש מי שישחרר לכם את האווירה עם בילויים ואפילו גם טיסות – כל הטיפים כאן!

טכנאית השידור: שיר בן אהרון

מפיקת השידור: תהל אביטן

 

שם התכנית: ואהבת

הדר בן שושן ויעל אגאי כאן כדי לפרגן. יש המון אנשים טובים בעולם ואנחנו כאן כדי להרים להם. בין אם בפעולות קטנות או גדולות, עושי הטוב והחסד מסתובבים בנינו כל הזמן ולפעמים אנחנו לוקחים אותם כמובן מאליו. וכמובן, איך אפשר בלי כמה טיפים לסבלנות סובלנות וקבלת השונה. תכנית שכולה אחדות ואהבת חינם.

טכנאי השידור: יצחק מאור לוי

מפיקת השידור: לב עמר

 

שם התכנית: מילים כתער

החזרה מתקופת הקורונה יכולה להיות מרגשת אך לאלפי תלמידים היא עלולה להפוך גם לסיוט מוחלט. נטלי סלע, מאור לוי ואוראל עגיב כאן כדי להעלות את נושא החרמות בבתי הספר ובפרט ברשתות החברתיות שגורמות לכך שהחרם רודף את הילדים גם בין קירות הבית.

טכנאי השידור: גל שרמר

מפיק השידור: אוראל אלקובי

 

שם התכנית: השאלות שלא העזתם לשאול

אם יש לכם שאלה, משהו שיושב לכם על הלב ואתם מתביישים לשאול אותו בגלוי – בדיוק בשבלכם אנחנו כאן! שחר רוזנר ואלון מגדל עם כל התשובות והעצות לשאלות שלא העזתם לשאול (או יותר נכון העזתם, באנונימיות).

טכנאית השידור: טליה ראובנוב

מפיקת השידור: רוני חביה

 

שם התכנית: Smoke Talk

לעשן או לא לעשן – זו השאלה! כבר שנים שסוגיית הלגליזציה עומדת על הפרק אך עם המקרה המצער של איציק סעידיאן שסובל מפוסטראומה, התעוררה מחדש השאלה בדבר אישור קנאביס רפואי לסובלים מפוסטראומה. אז מהו קנאביס, איך הוא משפיע על הגוף והאם הגיע הזמן שיאשרו לגליזציה במדינת ישראל? אלמוג יחיאלי, רוז כהן ואביב דרוקר כאן עם כל התשובות.

טכנאית השידור: הודיה רשף

מפיקת השידור: שאנל פסקל

 

שם התכנית: הטרדות מיניות

מתן אלטמן ולורן כספי החליטו לשים דגש בתכניתן על תופעה שהחמירה במהלך הקורונה – הטרדות מיניות נגד נשים. הנתון לפיו אחת מתוך שלוש נשים עוברת הטרדה או תקיפה מינית במהלך חייה היא בלתי נסבלת. התופעה הזאת נמצאת בכל מקום והגיע הזמן לשים לה סוף. עוד נתונים וטיפים לפתרון המצב כאן בתכנית.

טכנאית השידור: מיכל הראל

מפיקת השידור: שלי סיטון

 

שם התכנית: הכרויות אחרי קורונה

איתי זלצמן ושקד שלמה כאן כדי להסביר איך יוצאים לדייטים אחרי שנה וקצת של מציאות קורונה. אז איך משמרים קשר שהתחיל בקורונה באופן וירטואלי ועכשיו עובר להיות פרונטלי? איך הופכים דייט לדייט איכותי? ועוד שאלה – את מי אתם הייתם לוקחים לדייט: את עדן חסון או את ברונו מארס?

טכנאית השידור: קורל אברג'יל

מפיק השידור: מור שפייר

 

שם התכנית: כדור הארץ

שירה דוד ועדי הלל מדברות על נושא שאולי נשמע מובן מאליו, אבל מרגיש שבמשך שנים הוזנח ובסוף כל בני האדם נפגעים ממנו – כדור הארץ. ידעתם שהוא מורכב משני שליש מים? ידעתם שבערך 8 מיליארד איש חיים בשליש שנותר? וכמה זמן עוד ייקח עד שנמחזר כמו שצריך? לעוד דברים שאולי לא ידעתם מומלץ לצפות בתכנית ולהחכים.

טכנאית השידור: שלי סיטון

מפיקת השידור: שירה צימבליסט

 

שם התכנית: סטודנטים מטיילים

מיכאל חביב ורבקה משולם מבינים לליבם של רוב הסטודנטים: מרגע שמתחיל סמסטר כל מה שמחכים לו הוא חופשת הסמסטר שבסופו כמובן. ביחד הם הרכיבו טיפים לחופשת הסמסטר האולטימטיבית. אז לכל מי שחשב לרדת לאילת, לטוס לחופשת בטן-גב-קזינו בבוקרשט, להיזרק בהודו, או עדיין מתלבט מה לעשות עם עצמו – התכנית הזאת היא בדיוק בשבילכם.

טכנאי השידור: יובל דהן

מפיק השידור: ירון משה תנעמי

 

שם התכנית: דימוי גוף

אופק הלפרין ותהילה עטיה כאן כדי להסביר שמראה חיצוני הוא לא הכל בחיים. ביחד הם מנסים להבין מה עומד מאחורי מודל היופי האידיאלי והאם קיים אחד כזה בכלל? האם יכול להיות שהרשתות חברתיות משפיעות עלינו בפן החיצוני יותר מידי? דימוי גוף הוא בסופו של דבר הגדרה חברתית, אבל כדאי שנאהב את עצמנו כמו שאנחנו ולא לפי הכתבות חיצוניות.

טכנאי השידור: נוי צמח

מפיק השידור: נועם מסיקה