מסלולי לימוד
LIVE
Facebook instagram Twitter

שנה א' - בחזית העשייה

סטודנטים שנה א' לתקשורת

נסיעות בכבישים, קיימות, העצמה עצמית ואירוויזיון – שנה א' בטיפים מעניינים!

כמה אנשים קנו רכבים בשנת 2021? איך ניתן לעצמנו מוטיבציה לעשות דברים אחרת? איך נמחזר בצורה חכמה יותר שתשמור על כדור הארץ שלנו? ומה הרכילות הכי צהובה שלא ידעתם על האירוויזיון? שנה א' נכנסים לאולפן להפיק ולשדר בפעם הראשונה!

שם התוכנית: Save Me

קיימות, איכות הסביבה, משבר האקלים – כל הזמן מדברים על זה, אבל... מה זה בדיוק אומר?

איך אנחנו, הסטודנטים, יכולים לשמור על הסביבה ולהציל את העולם? ירדן מצליח וירדן פולק עם כל הטיפים והרעיונות היצירתיים בתוכנית הבאה. וגם - ומה זה דלק מאובנים?

מפיקת השידור: שרי רוט

טכנאית השידור: נטלי צבי

שם התוכנית: הכל פקוק

עמדתם פעם תשעה ימים בפקק? אז מה אתם מתלוננים? בסין כבר היו פקקים כאלו ארוכים, אבל מה שבטוח שאצלם היו פחות צפירות עצבניות כמו שיש אצלנו... איך אפשר לנצל את הזמן בפקק? בר גולדמן ובתאל מינרבי עם הטיפים המקוריים בתוכנית הבאה

מפיקת השידור: מאי פרל

טכנאית השידור: נטליה טרפילובסקי דוידוב

עורכת השידור: עדי שיר

שם התוכנית: צהוביזיון

האירוויזיון ידוע בתור משהו נוצץ ומפואר, אבל מה עם קצת צהוב? שיר אלגרבלי וליאור מזרחי  יספרו לכן על מה שלא ידעתם, כמו זה שלנטע ברזילי היה כתם ענק על השמלה? ואיזו סולן מלהקה איטלקית היה חשוד בלקיחת סמים לפני ההופעה? כל התשובות ועוד ידיעות שלא ידעתם בתוכנית הבאה!

מפיקת השידור: אסתי גרדי

טכנאית השידור: אליין קרפטמכר

שם התוכנית: מחוזקים לעולם

התפתחות אישית וחשיבה חיובית – זה הטרנד החדש שכולם מדברים עליו. אבל מהו בדיוק? והאם באמת עולם התוכן הזה יכול לסייע לנו? עומר אינבידר וענבר טורס עם כל התשובות לאופן בו אנו מתנהלים וכיצד לשפר את חיינו במקומות בהם אנו מרגישים קצת תקועים

מפיקת השידור: ליאור מימון

עורכת השידור: שחר כהן

טכנאית השידור: טל יעקב